Wakacje czas zacząć!

Nadszedł wreszcie tak bardzo przez wszystkich oczekiwany koniec roku szkolnego. Wiemy już ,co znaczy być czwartakiem! Za nami ważny czas, pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Z dumą patrzyliśmy na tegorocznych absolwentów, którzy w niezwykle humorystyczny sposób przedstawili nam szkolne „Dziady” i zupełnie wyjątkowy koncert życzeń. Oj, płakaliśmy nie tylko ze śmiechu. ..

Zanim jednak wybrzmiał ostatni dzwonek postanowiliśmy skorzystać z okazji i już, „pół żartem, pół serio” spędzić trochę szkolnego czasu razem. Na tydzień przed zakończeniem roku urządziliśmy sobie „Muffinkowe popołudnie”.   To nagroda od wychowawczyni za pełne „słoiki z makaronem”. Żeby nie wypaść z rytmu, zaraz w poniedziałek spędziliśmy dzień również kulinarnie. Był grill, kiełbaski i ziemniaczki z ognia. Mniam mniam… Potem podzieliliśmy się na sekcje: sportowa zajęła się badmintonem, piłką nożną, biegami i jazdą na rowerach. Marzyciele puszczali kolorowe bańki, a miłośnicy łamigłówek grali w gry planszowe.  Wygląda na to, że jesteśmy gotowi na wakacje! Do zobaczenia!