Koniec roku....

22 czerwca 2018 roku  spotkaliśmy się jeszcze raz,  aby  uroczyście zakończyć rok szkolny 2017/2018. Ten rok był również dla nas bardzo pracowity dlatego odnieśliśmy wiele sukcesów. W nauczaniu: Sylwia Pietrucha, Oliwia Dziedzic, Katarzyna Ozga, Anna Hajdon, Dawid Dydo , Aleksandra Oleksy i Wiktoria Sawuła, w 100% frekwencji : Magdalena Szewczyk i Natalia Szewczyk, w sporcie Dawid Dydo. Wśród nas byli również uczniowie którzy brali udział w konkursach plastycznych : Sylwia Pietrucha, Oliwia Dziedzic, Anna Hajdon Emilia Szerszeń, oraz poezji Wiktoria Sawuła.

W bieżącym roku szkolnym wszyscy pracowaliśmy na miarę swoich możliwości dlatego teraz  radością będziemy odpoczywać i nabierać siły do dalszej pracy w roku szkolnym 2018/2019.