Wycieczka do Multikina i kulkolandu „Kolorowy świat” w Rzeszowie

Dnia 23.10.2018 r. dzieci z grupy IV „Pszczółki” i z grupy V „Skrzaty” wybrały się na wycieczkę do Multikina „Pierwsza wizyta w kinie” w Rzeszowie i kulkolandu „Kolorowy świat”. Gdy dotarliśmy na miejsce, zaproszono nas na salę kinową i po zajęciu wygodnych miejsc obejrzeliśmy film animowany pt. „Psi patrol”. Po projekcji dzieci zostały  zaproszone do zwiedzania kina. Mogli zobaczyć jak wygląda projektornia, jak zapisywano filmy na taśmach kiedyś, a jak wyglądają nośniki filmów dziś.

Końcową atrakcją było smażenie popcornu słodkiego i słonego, którym każdy mógł się poczęstować. Na zakończenie każde dziecko dostało dyplom.  Następnie udaliśmy się do kulkolandu „Kolorowy świat”. Wśród kolorowych piłeczek, zjeżdżalni, tajemniczych przejść, klocków i zabawek dzieci mogły wyszaleć się do woli przez 2 godziny. Na zakończenie każde dziecko otrzymało jojo. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni, wszyscy niecierpliwie Wyczekiwali rodziców, żeby móc opowiedzieć o wrażeniach z wycieczki.