I znów koniec roku!

W szkole jest tak fajnie, są koleżanki i koledzy – wszyscy jesteśmy razem. A tu wakacje i co robić? Och plany może by i były ale tak ciężko się rozstać. Jaki był ten rok dla nas. No cóż chyba tradycyjnie nie jesteśmy z siebie dumni, no może troszeczkę. A czy będzie lepiej za rok - nie wiadomo. Siódma klasa za nami, było ciężko, dużo nauki, nowe przedmioty. Jakoś daliśmy radę: mamy tylko troje uczniów z wyróżniającymi świadectwami, dwoje sportowców, którzy rozsławiali naszą szkołę no i nie najgorsze oceny zachowania.

Ale jak sobie pomyślimy co nas czeka za rok, to nie wiadomo co o tym myśleć. Będziemy we wrześniu najstarszą klasą i to do czegoś zobowiązuje. Znając siebie powiemy „spoko damy radę”-  ale musimy chcieć. Gdy odpoczniemy podczas wakacji to chęci się znajdą – taką mamy nadzieję. Więc do zobaczenia po wakacjach.