Brawo wolontariusze

Z ogromnym zadowoleniem przystąpiliśmy do pracy jako wolontariusze przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. U nas w szkole odbył się 28 gminny finał tej wspaniałej akcji, no i oczywiści nie mogło nas zabraknąć – uczniów klasy VIII. Chętnych było wielu, ale nie wszyscy mogli być oficjalnie zarejestrowani. Niektórzy z nas, po prostu sami włączyli się w akcję pomagając na ile mogli. Od wczesnego popołudnia kwestowaliśmy, zachęcając wszystkich, by wrzucali ile mogą do puszek.

Datki były różne, mniej brzęczące a bardziej szeleszczące. Podsumowując całą akcje w gminie, okazało się, że pobiliśmy rekord  z ubiegłego roku. Zebrano łącznie ponad 14 tysięcy złotych. Cieszymy się, że jako uczniowie najstarszej klasy mieliśmy w tym swój udział.