Podsumowanie pierwszego półrocza

I minęło pierwsze półrocze tego jakże ciekawego roku szkolnego. Niestety, nie było ono dla nas tak całkiem dobre. Od  26 października  znowu musieliśmy uczyć się  z domu. Okazało się to dla nas gorsze, ponieważ brakuje nam bezpośredniego kontaktu z nauczycielami, no i wiadomo jak to w domu, wiele rzeczy nas rozprasza. A kontakt z koleżankami i kolegami jest po prostu konieczny do dobrego samopoczucia.

Nauczyciele nie zawsze mogą nam pomóc rozwiązać każdy problem związany z przedmiotem,  na odległość. Zwłaszcza brakuje nam lekcji z wychowania fizycznego, w czasie których mogliśmy pograć w ulubione gry. A samemu w domu - ćwiczy się zupełnie inaczej. Jednak pomimo tych przeciwności sześcioro z nas, osiągnęło bardzo dobre wyniki w nauce i zasłużyło na nagrodę. Do najlepiej uczących się należą: Gabrysia, Ewa, dwóch Filipów, Dawid i Oskar. Niektórym niewiele brakło, by znaleźć się w gronie wyróżnionych. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku szkolnym wrócimy do nauki stacjonarnej i będzie można poprawić wyniki w nauce.