Zielona Szkoła w Rymanowie Zdroju

Na ten wyjazd czekaliśmy wszyscy z niecierpliwością. Po siedmiomiesięcznej nauce zdalnej mogliśmy wreszcie odpocząć od komputerów i telefonów. W dniach 31 maja- 5 czerwca przebywaliśmy w Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju. To był wspaniały czas dla nas wszystkich. Mogliśmy na nowo się zintegrować, pobyć we własnym towarzystwie, porozmawiać. Nawiązaliśmy nowe i odnowili stare przyjaźnie.

Wspólny czas spędzaliśmy nie tylko na pogaduchach ale również na zabawach, tańcach, śpiewach. Nie zabrakło też spacerów po uzdrowisku jak i wycieczek po górskich szlakach. Każdy dzień spędzony w Rymanowie był dla nas bezcenny pod każdym względem. Mogliśmy chociaż na kilka dni zapomnieć o pandemii, o szkole i nauce, o rozłące z kolegami i koleżankami oraz nauczycielami. Doceniamy te wspólne chwile, ponieważ nie wiadomo co nas spotka w klasie ósmej. Dziękujemy :)