Żegnaj pierwsza klaso !

24 czerwca uczniowie odświętnie ubrani przyszli do szkoły na zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Niestety ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne spotkanie odbyło się  bez udziału Rodziców. Żegnaliśmy klasę pierwszą, która przyniosła wszystkim wiele nowych doświadczeń, trudu, ale też  radosnych chwil.  Wszyscy uczniowie wytrwale pracowali, zdobywając nowe wiadomości i umiejętności.  Otrzymali świadectwa   i pamiątkowe dyplomy.  Był to czas pobytu w szkole i nauki na odległość. Szczególnie dla Pierwszaków było to ogromne wyzwanie, ale dzięki nieocenionej pomocy Rodziców świetnie sobie poradzili i wszyscy otrzymali promocję do klasy drugiej. Uczniowie zasłużyli na wielkie gratulacje, a Rodzice na podziękowania za zaangażowanie w edukację zdalną, zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Zakończył się rok szkolny 2020/2021, rozpoczynają się  wakacje.  Życzę Wszystkim  dobrego i bezpiecznego wypoczynku, radosnych chwil i  niezapomnianych przygód.
                                                       wych. klasy 1a      Elżbieta Mroczek