Zakończenie roku szkolnego

Minął właśnie kolejny rok szkolny. Był dla nas wyjątkowy. Po pierwsze staliśmy się „czwartakami”, czyli już trochę starszymi uczniami. Po drugie, nasza edukacyjna metamorfoza związana była również ze zmianami w sposobie uczenia się i nauczania, które odbywało się głównie online. Nie było łatwo, ale przecież „jak nie my, to kto?” jak śpiewamy w popularnej piosence. Szczególnie gratulujemy Blance, Wiktorii, Dominice, Filipowi i Szymonowi, którzy otrzymali świadectwa z paskiem. Ostatnie chwile przed wakacjami spędziliśmy na klasowym ognisku a w piątek z wychowawczynią w sali 202. Były wspomnienia, żarty i gratulacje oraz … mnóstwo wakacyjnych planów. Tak więc, „czas start! Do zobaczenia we wrześniu.