Witamy w drugiej klasie!

1 września powitaliśmy nowy rok szkolny  jako uczniowie klasy drugiej. Z powodu obostrzeń pandemicznych nie mogliśmy  spotkać się wszyscy razem. Odświętnie ubrani stawiliśmy się na pierwszych zajęciach z wychowawcą w klasie, gdzie przez radiowęzeł wysłuchaliśmy wystąpienia Pani dyrektor. Było to miłe spotkanie po dwumiesięcznym letnim odpoczynku. Szkoda, że wakacje tak, szybko minęły, ale czekamy na to, co przyniesie druga klasa. Przed nami nie tylko nauka i obowiązki, ale też zabawy, wycieczki i nowe doświadczenia. Wszystkim Drugoklasistom życzymy  ciekawości i radości z poznawania nowych rzeczy, wielu sukcesów edukacyjnych, przyjaźni i dużo pogodnych dni w nadchodzącym roku szkolnym 2021/2022.