Pierwszaki w szkole

Idą pierwszaki- dawne maluchy.
Jeden w drugiego to same zuchy.
Z bijącym sercem stoją przed szkoła.
Jaki im tu będzie? Chyba wesoło!

Rozpoczęcie nauki szkolnej jest ważnym momentem w życiu dziecka jak i jego rodziców. Pierwszego września w hali sportowej dyrektor szkoły Pani Alicja Błońska przywitała pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli pierwszy etap edukacji. W roku szkolnym 2021/2022 próg naszej szkoły po raz pierwszy przestąpiło 23 uczniów, a są nimi Emilia, Klara, dwie Maje, Amelia, Zofia, Wiktoria, Alicja, Katarzyna, Gabriela, Dominika, Julia oraz Dawid, Wiktor, Franciszek, Sebastian, Maciej, dwóch Filipów, Miłosz, Adam, Antoni i Mikołaj. Następnie wychowawczyni zaprosiła uczniów do ich sali lekcyjnej. Po pierwszym tygodniu pobytu w szkole został wybrany samorząd klasowy, w skład którego weszli: Amelka, Dawid oraz Filip N. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i samych pogodnych dni wśród starszych kolegów.