Eryk z nagrodami!

„Słoneczne Dni” są kampanią o charakterze edukacyjnym i informacyjnym, której celem jest ochrona środowiska i klimatu poprzez wykorzystanie energii słonecznej, przy zastosowaniu kolektorów słonecznych i systemów fotowoltaicznych. Akcja skierowana jest w szczególności do dzieci i młodzieży ze szkół z terenu 22 gmin należących do Związku Dorzecza Gmin Wisłoki. W ramach akcji młodzież brała udział w konkursach plastycznych dla uczniów szkół podstawowych, które przeprowadzone były w formie korespondencyjnej. Uczniowie klas I-IV szkół podstawowych na wykonywali prace plastyczne o tematyce ekologicznej dotyczącej oszczędzania energii. Nasz Eryk został laureatem!

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie jak co roku organizował Gminny Konkurs na Ozdoby Choinkowe i Stroki Świąteczne. Eryk zdobył w tym konkursie III miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni z Eryka!

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów w konkursach plastycznych!