I znowu w szkole

Chyba trochę stęskniliśmy się za szkołą podczas tych wakacji. Może lepiej byłoby powiedzieć, że za koleżankami i kolegami. Tutaj w szkole zawsze cos się dzieje, a zwłaszcza w naszej klasie. Jeżeli niektórzy nie zdążyli dorosnąć to zapowiada się ciekawie. Ale trzeba mieć nadzieję na zmiany, zwłaszcza te dobre. Początek rokuje dobrze, bowiem Filip już zaprezentował się fajnie, nawet wszyscy go chwalili (zwłaszcza nauczyciele), a my podziwialiśmy za odwagę i prezencję. Teraz musimy pomyśleć, co chcemy robić oprócz nauki- oczywiście. Bo przecież szkoła to także dodatkowe zajęcia. Teraz kiedy życie wróciło prawie do normy można by trochę poszaleć  (rozsądnie). Zobaczymy co zdołamy wymyśleć, a co z tego uda się zrealizować.