Witaj szkoło!

Witaj szkoło! Jesteśmy w klasie 6. Po upalnych wakacjach i zasłużonym odpoczynku wracamy naładowani pozytywną energią i marzeniami o 5. Póki co 1 września przywitał nas niemałymi zmianami. Nasze klasowe szeregi opuściła Dominika. Życzymy jej wielu sukcesów w nowej szkole. Do nas natomiast dołączył Kamil, którego serdecznie witamy. Kolejną niespodzianką jest zmiana sali. Jesteśmy gospodarzami klasopracowni 201 i już nie możemy się doczekać, by ją urządzić. Szefową w tym roku szkolnym jest Marysia, jej zastępcą Kamil. O finanse troszczyć się będzie Filip pod bacznym okiem księgowej Blanki.

Życzymy wszystkim, by ten rok szkolny był czasem odkrywania nowych horyzontów i nawiązywania wspaniałych przyjaźni.