Zielona szkoła

Po bardzo długim oczekiwaniu udało nam się wyjechać na „zieloną szkołę” do Rymanowa-Zdroju. Spędziliśmy tam 5 dni z naszą wychowawczynią oraz kolegami i koleżankami z klasy 4 i 6b. Dla niektórych z nas był to pierwszy wyjazd bez rodziców. Czy daliśmy radę? Oczywiście! Mimo iż Rymanów nie rozpieszczał nas pogodą udało nam się poznać jego ciekawe zakątki, pospacerować ścieżkami zdrowia i skosztować Celestynki. Wychowawcy, którzy opiekowali się nami na zielonej szkole dbali, by niczego nam nie zabrakło – od zdrowych, pysznych posiłków po ciekawe zabawy i integrujące gry. Bardzo często zasypialiśmy z „zielonymi piosenkami” na ustach. Ani się obejrzeliśmy a obudził nas piątek i spakowana walizka. W drodze powrotnej udało nam się obejrzeć najnowsze przygody Asterixa i Obelixa w kinie Helios. Szczęśliwi i wypoczęci wróciliśmy do Straszęcina.