Koniec roku szkolnego

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej, by wspólnie podsumować miniony czas i powitać wakacje. Radość przeplatała się ze wzruszeniem, gdyż były to ostatnie chwile z naszymi ósmoklasistami oraz z częścią grona pedagogicznego, za którym – to pewne – będziemy bardzo tęsknić.

Mamy powody do dumy, gdyż 4 z naszych kolegów i koleżanek z 6a wyróżniła się wysokimi wynikami w nauce i przykładnym zachowaniem. Gratulacje z rąk wychowawczyni i pani dyrektor odebrali: Blanka Klabacha, Wiktoria Potok, Filip Żegleń oraz Paulina Chodor.

Po akademii udaliśmy się do sali 201, gdzie otrzymaliśmy świadectwa. Ostatnie uściski, pamiątkowe selfie i „witaj przygodo”! Życzymy pięknych i ciekawych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!