"O jakiej bajce mówię?" - Wewnątrzprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach

Ostatnio w naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie – Wewnątrzprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach pod hasłem "O jakiej bajce mówię?". To niezwykłe wydarzenie zostało zorganizowane przez nasze Panie: p. Zuzię i p.Monikę, które połączyły siły, aby uczynić ten dzień magicznym i pełnym przygód dla naszych przedszkolaków.

Nasi najmłodsi uczestnicy zostali podzieleni na zespoły, a każde z nich miało okazję pokazać swoją wiedzę o bajkach, zarówno tych klasycznych, jak i tych najnowszych. Panie przygotowały dla nich zagadki, łamigłówki oraz zadania związane z ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci nie tylko udzielały odpowiedzi, ale także wykonywały zadania praktyczne, co sprawiło, że całe wydarzenie było pełne radości i kreatywności.
Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z turnieju. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne budowanie w naszych dzieciach miłości do czytania oraz fascynacji światem baśni!