Teatrzyk SKRZAT z Krakowa "Przygody drwala Bartłomieja"

W tym tygodniu mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszym przedszkolu artystów z Teatru "Skrzat" z Krakowa! Przedstawili oni spektakl, który zabrał naszych małych widzów w podróż po świecie baśni.

Historia dzielnego drwala Bartłomieja, który stawił czoła przebiegłej czarownicy, a następnie pomógł pustelnikowi w zdobyciu żywej wody, poruszyła serca wszystkich obecnych. Artyści przekazali ją w bajkowy sposób, prowadząc zabawne dialogi i wciągając dzieci w każdą akcję. Dzięki nim nasze maluchy mogły bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniach, które rozwijały ich wyobraźnię i kreatywność.
Spotkanie z zajączkiem, pustelnikiem i czarownicą dostarczyło naszym przedszkolakom mnóstwa wrażeń i niezapomnianych chwil.