Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24.06.2016 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Dopiero zaczynaliśmy naukę w I klasie z obawami i nadziejami, a już przed nami wakacje. Zakończenie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęło się w kościele. Po mszy św. dalszy ciąg uroczystości odbył się w szkole w hali sportowej.

Po zakończeniu części artystycznej najlepsi  uczniowie z uśmiechem na twarzach odbierali nagrody książkowe i dyplomy z rąk pani dyrektor. Następnie  spotkaliśmy się z wychowawczynią w klasie. Tam otrzymaliśmy świadectwa i przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na chwilę, gdy mogliśmy powiedzieć: „Żegnaj szkoło – witajcie wakacje!”.