Zabawa karnawałowa

17 lutego uczniowie klas I-IV wspólną zabawą pożegnali karnawał 2012. Przygotowując przebrania dzieci wykazały się dużą pomysłowością . Dzięki pomocy rodziców udało się sprostać ich wyobraźni . Przy pomocy masek, peruk, makijaży i kolorowych ubrań dzieci przebrały się w najróżniejsze postacie. Niektórzy  chłopcy byli tak  zmienieni, że dopiero po uważnej obserwacji udawało się ich rozpoznać .  Dziewczynki zachwycały swoimi strojami i fryzurami.

Bal karnawałowy  prowadzony był przez parę wodzirejów, którzy zaprosili wszystkich do tańca, zabaw i konkursów. Dzieciom bardzo podobały się  mydlane bańki, które wirowały w takt muzyki, zabawy z chustami  i ogromną piłką. Podczas przerwy dzieci udały się do klasy na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Ponieważ był to „tłusty czwartek” nie mogło zabraknąć pysznych pączków. Bal trwał do późnych godzin wieczornych. Wszyscy świetnie się bawili, jak widać na załączonych zdjęciach.