Znajdź się wśród życzliwych

W lutym braliśmy udział w wielu działaniach pod hasem „Życzliwość”. Była to doskonała okazja do propagowania serdeczności wobec siebie. Najpierw zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób można okazać komuś swoją życzliwość, która nic nie kosztuje, a może sprawić wiele radości i uśmiechu. Wszystkie pomysły zostały przedstawione w formie gazetki szkolnej „Znajdź się wśród życzliwych”, a uczniowie starali się być wobec siebie szczególnie serdeczni i pomocni.

Coraz częściej  uśmiechaliśmy się do siebie, bo uśmiech przecież nic nie kosztuje, a zostaje na zawsze zapamiętany. Każdy starał się znaleźć w „Gronie życzliwych”, tak też się stało. Wszyscy zasłużyli na gratulacje, a nagrodą za nasze zachowanie jest to, że każdy dobrze czuje się wśród życzliwych kolegów i koleżanek.