A jednak mamy sukcesy!

Nareszcie są wakacje, na które od dawna czekaliśmy. Słoneczna i ciepła pogoda już od dawna wróżyła koniec roku szkolnego. Chociaż trudno było się zmobilizować do nauki, to jednak daliśmy radę i mamy sukcesy. Dominik Dębski i Jakub Zwinka są prymusami - tego się spodziewaliśmy, ale Julia Tabian, Dominik Foryś i Jakub Mendalka zrobili niespodziankę i też mają świadectwa z paskiem. Szkoda tylko, że dwie koleżanki na, które liczyliśmy zawiodły, no trudno chyba same tego żałują.

Ale dziewczyny - nic straconego w przyszłym roku znowu macie szansę. Oprócz tego nasi koledzy Jakub Mendalka i Jakub Zwinka dostali nagrody w konkursie z historii organizowanym przez Wydział Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego oraz Szkołę Podstawową nr 5 w Dębicy. Brawo chłopaki! Najwięcej to w klasie mamy sportowców, oprócz sukcesów w badmintonie Klaudii Zator i Jakuba Zwinki bardzo dobrze gramy w piłkę nożną. Nasi koledzy Łukasz Bieniek, Jakub Mendalka, Patryk Ziobro i Jakub Zwinka zajęli III miejsce na "Mundialito".  Taniec też wychodzi nam całkiem nieźle. Ciężko było, ale daliśmy radę przygotować "taniec murzyński" na występ z okazji Dnia Rodziny. Tutaj brawa należą się dziewczynom: Oliwce, Klaudii, Oli, Weronice, Karolinie, Jasice, Julii i Emilce - bo one mają poczucie rytmu najlepsze. Ale chłopaki Karol, Hubert i Patryk nie byli gorsi. Może w przyszłym roku założymy jakąś grupę taneczną? Teraz czas odpocząć by od września ostro zabrać się do działania.