Witamy w pierwszej klasie

Tuż po godzinie ósmej uczniowie klas pierwszych uczestniczyli we Mszy Świętej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018. Następnie dzieci w towarzystwie rodziców zgromadziły się w hali sportowej, gdzie zostały uroczyście powitane przez dyrektora szkoły - Panią Alicję Błońską. Pani dyrektor życzyła pierwszoklasistom wielu sukcesów w nauce. Następnie zgromadzeni goście obejrzeli montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów klasy VII SP i III G.

Po części artystycznej Pani dyrektor zaprosiła pierwszoklasistów do swoich sal lekcyjnych. W obecnym roku szkolnym w klasie I a uczą się: Paulinka, Patrycja, Nikola, Blanka, Dominika, Wiktoria, Natalia, Marysia, Jakub, Szymon, Filip, Adrian, Jakub i Dawid. W czasie spotkania z wychowawcą uczniowie klasy I a po raz pierwszy zajęli miejsca w ławkach i otrzymali pamiątkowe balony, owoc i swoje pierwsze plany lekcji. Wszyscy wiemy, że niełatwo jest nowym uczniom w pierwszych dniach rozstać się z rodzicami i radzić sobie w zupełnie nowych warunkach, w ogromnej i pełnej dzieciaków szkole. Dlatego Pierwszaczki, przez pierwsze tygodnie są „oczkami w głowie" dyrekcji, pani wychowawczyni i wszystkich pracowników szkoły oraz starszych kolegów. Witamy Was bardzo serdecznie wśród nas i życzymy samych sukcesów, wspaniałych kolegów i dużo radości.

Głowy do góry i ... byle do Ślubowania, potem już będzie z górki.

Wychowawczyni