W Czarnej

21 listopada uczniowie klas pierwszych wyjechali do Pizzerii Pietro w Czarnej, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Najpierw dzieci bawiły się na placu zabaw oraz mogły poobserwować i nakarmić zwierzątka żyjące w małej zagrodzie: alpakę, kucyka i baranka. Po zabawach na świeżym powietrzu wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku, po którym był czas na zabawy przy muzyce i grę w piłkarzyki. Później, pod czujnym okiem pana Piotra, każde dziecko samodzielnie wykonało pizzę z ulubionymi dodatkami.

Nikogo nie trzeba było zachęcać do jej zjedzenia. Po smacznym posiłku pizzeria zamieniła się w dyskotekę, a na parkiecie pojawiły się dzieci w różnych strojach, popisując się swoimi tanecznymi talentami i znajomością najnowszych przebojów. Na zakończenie dzieci podziękowały panu Piotrowi za możliwość poznania tajników wykonania pysznej pizzy, wspaniałą zabawę i atmosferę.