6 grudnia z Mikołajem

W tym roku klasa I A i I B postanowiły spędzić ten wyjątkowy dzień 6 grudnia poza szkołą. Zwykle to Mikołaj przychodzi do dzieci, lecz tym razem to one wyruszyły na spotkanie z Nim do Kulkolandu w Dębicy. Na miejscu rozpoczęły pobyt od zabaw na trampolinie, dmuchanym zamku, torze przeszkód, zjeżdżalniach, w basenie z kulkami i kąciku malucha. Potem dzieci bawiły się z animatorką w integracyjne zabawy przy muzyce.

Wielką frajdę sprawiła uczniom gra w chowanego na terenie bawialni. Na chwilę przed wizytą Mikołaja dzieciaki mogły odpocząć przy wspólnym śniadaniu i słodkim poczęstunku. Kiedy wreszcie pojawił się wśród dzieci długo oczekiwany Mikołaj, mieli okazję z nim porozmawiać i opowiedzieć o tym, jak się zachowywali przez cały rok. Każde dziecko otrzymało od niego słodki upominek. Niestety czas w tak miłym towarzystwie upłynął bardzo szybko. Mikołaj musiał się pożegnać i udać na spotkanie z innymi dziećmi. Pierwszaki po jeszcze kilku chwilach wspólnej radosnej zabawy i przymusowym odpoczynku, niechętnie wyruszyły w drogę powrotną do szkoły. To był mile spędzony dzień, w którym spełniają się dziecięce marzenia.

Dziękujemy Mikołajowi za słodkie prezenty!!!