Na górze róże , na dole fiołki …

Z okazji Walentynek uczniowie z klasy III zadbali o miłą atmosferę  w swojej klasie. Wszyscy przygotowali walentynkową dekorację w klasie, w której nie zabrakło czerwonych balonów i serduszek. W tym dniu oceniono i nagrodzono prace  konkursowe  „ Walentynka”.  Jury przy ocenie brało pod uwagę pomysłowość , wykorzystanie różnorodnych materiałów oraz estetykę i samodzielność.  Prace oceniano w dwóch kategoriach kartka i praca przestrzenna.  Nagrodzono prace: Wiktorii, Kamili, Oli, Amelki , Filipa, Adriana i Radka. W tym dniu uczniowie otrzymali od posłańców poczty walentynkowej kartki z życzeniami. Nie zabrakło również w tym  dniu słodkości na patyku od Walentego. Szkoda, że to sympatyczne święto obchodzimy jeden raz w roku.

Maria Świstak