Walentynki

Od kilku lat w Polsce obchodzony jest dzień Św. Walentego. To nowe święto na dobre wpisało się też w kalendarz  wydarzeń naszej szkoły. W tym roku i my włączyliśmy się czynnie w celebrację tego dnia. Kilka dni wcześniej udekorowaliśmy salę, powstała okolicznościowa gazetka ścienna oraz zawiesiliśmy na drzwiach symboliczne ozdoby. W domach przygotowywaliśmy kartki z wierszykami do poczty walentynkowej dla koleżanek i kolegów z klasy.

16 lutego pamiętaliśmy o ubraniu się na czerwony kolor, a kilka osób zaskoczyło nas pięknym walentynkowym przebraniem, za które otrzymali słodkie nagrody od samorządu uczniowskiego. Najmilszym akcentem tego dnia było otrzymanie walentynek. Uśmiechy i radość zagościła na naszych twarzach i w niektórych sercach. To był wesoły i romantyczny dzień.