Muzeum Zoologiczne –wyjątkowe miejsce

Grupa  uczniów  17  maja  uczestnicząca  w zajęciach matematyczno – przyrodniczych wybrała się z opiekunami  na wycieczkę do Krakowa.   Dużym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie eksponatów   w  Muzeum Zoologiczne przy UJ w Krakowie założone w 1782r. Uczniowie podziwiali tam niezwykłe okazy rafy koralowej oraz zwierząt zamieszkujących nie tylko w Polsce. Po oprowadzeniu przez panią  przewodniczkę uczniowie wielokrotnie wracali do eksponatów które ich interesowały. Kontynuacją pobytu w muzeum był film w wersji 3D  „Rafa koralowa” , który dostarczył uczniom wiele emocji i wrażeń.  Następnym punktem zwiedzania były zwierzęta w ZOO. Wycieczka została zakończona pobytem w Mc Donald’s . To była bardzo udana wyprawa.