Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to przez wszystkich uczniów najbardziej oczekiwany dzień. Perspektywa dwumiesięcznych wakacji daje powód do radości. Najpierw trzeba odebrać świadectwa na które większość solidnie pracowała cały rok. Wszyscy uczniowie klasy pierwszej otrzymali promocję do następnej klasy. Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie nagrody książkowe otrzymali: Marcelina Bieniek, Karolina Borek, Katarzyna Dec, Gabriel Grzyb, Bartosz Gucwa, Gabriela Kmiecik, Marta Kulas, Michał Michoń, Julia Milas, Julia Pieniążek, Eliza Piękoś, Julia Sławińska, Jakub Strózik, Jakub Szymaszek i Michał Żegleń.

Pozostali uczniowie za ogromne postępy w nauce nagrodzeni zostali książkami ufundowanymi przez Klasową Radę Rodziców.  „Złoty Promyk”, nagroda którą przyznają koledzy z klasy, trafiła w ręce Michała Michonia. Michał otrzymał też podziękowanie za reprezentowanie szkoły w konkursach artystycznych.  Po rozdaniu świadectw  przyszedł czas na pożegnania.  Niestety, w drugiej klasie nie będzie z nami Julki Nalepy i Arka Dydyńskiego. Uczniowie ci zmieniają miejsce zamieszkania i szkołę. Na pamiątkę spędzonego razem czasu otrzymali przygotowane przez dzieci rysunki oraz wspólne zdjęcie, a od rodziców książki i słodki upominek.  Arek w rewanżu pożegnał wszystkich pysznym ciastem. Jeszcze tylko ostatnie, zdjęcie upamiętniające te radosne chwile i … na wakacje!

Uczniowie klasy pierwszej i wychowawca życzą Nauczycielom i Kolegom zdrowego, bezpiecznego, ciekawego  i bardzo długiego wypoczynku.