Piknik klasowy

W przedostatni dzień przed zakończeniem roku szkolnego wybraliśmy się na klasowy piknik, by bawić się i miło razem spędzić czas. Mogliśmy poczuć wakacyjną swobodę, bo każdy wybrał dla siebie najlepszy sposób odpoczynku. Oczywiście piłka nożna i zabawy ruchowe były na pierwszym miejscu. Były też wspólne gry planszowe, rozmowy, słuchanie fragmentu książki, której bohaterką jest  Hania Humorek i leniuchowanie na kocykach. Przygotowane przez rodziców przekąski bardzo dzieciom smakowały.

Wszyscy dobrze się razem bawili i trudno było im się rozstać, bo na następne klasowe spotkanie trzeba poczekać całe wakacje. Jednak ten wakacyjny czas jest dla pierwszaków bardzo zasłużony i  z niecierpliwością przez nich oczekiwany. Na pewno będzie bardzo udany!