Wakacje czas zacząć!

„…Bo wakacje, wakacje, bo wakacje
są od tego, aby bawić się,
aby bawić się na całego…”.

Nareszcie nadszedł dzień, na który przez ostatnich kilka tygodni długo czekaliśmy. Przez cały rok w pierwszej klasie pilnie pracowaliśmy. Uczyliśmy się czytać, pisać i liczyć. Poznaliśmy życie w klasie i w szkole. Każdego dnia zdawaliśmy egzamin z zasad i reguł, które obowiązują młodego ucznia. Po dziecięciu miesiącach przyszedł czas na podsumowanie naszej pracy. Po uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym, uczestniczyliśmy w akademii Zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Pożegnała się z nami klasa III gimnazjum. Pani dyrektor wręczała prymusom i uczniom wyróżniającym się świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe i „Złoty promyk”, którą w naszej klasie zdobyła Blanka K. W klasie natomiast z rąk wychowawczyni otrzymaliśmy za swój całoroczny trud świadectwa, które potwierdzają nasze zdobyte wiadomości i umiejętności. Teraz nareszcie będziemy mogli odpocząć, zrelaksować się i mieć dużo czasu na zabawę i podróże.

Wszystkim uczniom gratuluję ukończenia I klasy i życzę dalszych sukcesów.

Rodzicom bardzo dziękuję za pomoc i aktywne prace na rzecz klasy w ciągu całego roku szkolnego.

Życzę radosnych, przyjemnych i pełnych wrażeń WAKACJI !!!

Wszystkim uczniom gratuluję ukończenia I klasy i życzę dalszych sukcesów.

Życzę radosnych, przyjemnych i pełnych wrażeń WAKACJI !!!