Zakończył się rok szkolny 2017/2018.

22  czerwca 2018 zakończył się kolejny rok szkolny.  Po dziesięciu miesiącach nauki i pracy rozpoczęły się zasłużone wakacje. Na akademii z tej okazji  nagrodzeni zostali ci ,którzy osiągnęli  najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem.   Akademia miała także  swoją część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy III gimnazjum, którzy zakończyli w tym roku  naukę w naszej szkole.

Najbardziej wzruszający był koncert życzeń w wykonaniu gimnazjalistów dedykowany nauczycielom, którzy uczyli ich od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali świadectwa z rąk wychowawców .  Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół średnich i sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów . Wszystkim uczniom natomiast  życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu !