Wakacje, już wakacje !

W piątek 29 czerwca 2012 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. Była to radosna uroczystość dla uczniów, szczególnie dla tych, którzy po całym roku pracy i wysiłku dostąpili zasłużonego odpoczynku, a ich ciężka praca została wyróżniona i nagrodzona. Tradycyjnie już uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne   dziękowali za kończący się rok szkolny podczas uroczystej Mszy św., która została odprawiona o godz. 8.00 w intencji całej społeczności szkolnej.

W części artystycznej uczniowie klas VI oraz  Ia i Ib gimnazjum zaprezentowali projekt edukacyjny - Czerwony Kapturek na wesoło w wersji angielskiej. Uczniowie wykazali się tak dużym kunsztem aktorskim, że nawet Ci, którym język angielski sprawia nieco problemów świetnie się bawili. Kolejną i najważniejszą częścią uroczystości było wręczenie przez Panią Dyrektor Renatę Michalik nagród, wyróżnień i dyplomów uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie oraz laureatom konkursów. Zostały także wręczone listy gratulacyjne rodzicom „prymusów”. Zakończeniem uroczystości były życzenia skierowane do wszystkich uczniów i nauczycieli. na czas wakacyjnego wypoczynku.