Piknik

Dnia 26 września w godzinach popołudniowych uczestniczyliśmy w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez grupę nieformalną w ramach projektu pt. „Rodzice dzieciom, aktywność jest w nas”. Projekt realizowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie - Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu - i Lokalnych Partnerów:

Jednostki Samorządu Terytorialnego: gmina Dębica, Pilzno, Żyraków oraz firmy: TIKKURILA POLSKA S.A., FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A. i OLIMP LABORATORIES SP. Z O.O.” Podczas pikniku dopisywała pogoda i wszyscy świetnie bawili się na świeżym powietrzu. Ciekawe gry i zabawy pozwoliły zintegrować się dzieciom i ich rodzicom. Upieczone przez rodziców kiełbaski były pyszne. Najważniejsze jednak  to  wspaniała rodzinna atmosfera.  Było super!