Witaj szkoło !

W tym roku szkolnym po raz pierwszy spotkaliśmy się  3 września. Po mszy świętej i uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2012/2013 zebraliśmy się w naszej sali lekcyjnej. Dołączył do nas nowy kolega Igor.  Rozmawialiśmy o wakacjach i realizacji sześciu zadań wakacyjnych, z których najtrudniejszym dla nas był odpoczynek bez komputera. Przypomnieliśmy sobie obowiązki ucznia, zasady higieny, zdrowego żywienia i  dbania o własne  bezpieczeństwo.  Miło było porozmawiać z kolegami i  powspominać beztroskie chwile. Choć do następnych wakacji pozostało jeszcze 297 dni, na pewno czas ten minie szybko i przyjemnie. Postaramy się pilnie uczyć, aby w pełni zasłużyć na kolejne miesiące wypoczynku. Wszystkim koleżankom i kolegom, tym młodszym i tym starszym, życzymy samych piątek i szóstek oraz dużo zapału w zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności.