Żegnamy zimę na sportowo!

Nareszcie w piątek udało nam się wspólnie wyjechać na lodowisko. Już dawno tak dobrze nie bawiliśmy się razem, poza terenem szkoły. To, że dyskoteki nas łączą to wiadomo ale inne zabawy również. My w większości kochamy sport, więc i tutaj na lodowisku daliśmy temu wyraz. Szkoda tylko, że nie wszyscy pojechali, bo byłoby jeszcze fajniej. Niektórzy z nas zaliczyli nie tylko jazdę po lodzie na łyżwach ale i na innej części ciała także – no cóż tak bywa.

Najdzielniejszy był Patryk – BRAWOOOO, z wielką zaciętością zmagał się z wszelkimi trudnościami   i za to go podziwiamy. Może być wzorem dla wszystkich, którzy mają obawy by spróbować. Trochę późno taką formę integracji wymyśliliśmy, bo od kwietnia  lodowisko ma być nieczynne, więc może za tydzień byśmy się wybrali?