Minął rok

"Ważne, aby odpoczynek nie był ucieczką w próżnię,

ale aby był wypełniony spotkaniem.

Jan Paweł II"

Rok szkolny dobiegł końca. Po mszy św. wszyscy zgromadzili się na hali sportowej na części artystycznej przygotowanej przez  uczniów klasy VIII  i klasy III gimnazjum. Po części artystycznej uczniowie odebrali nagrody książkowe i dyplomy z rąk pani dyrektor za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, czytelnictwo,  100% frekwencję oraz udział w akcjach charytatywnych, a byli to : Antonina Barnaś, Emilia Cebulak, Szymon Drąg, Gabriela Gołębiowska, Oskar Jaśkiewicz, Miłosz Moraniec, Nikodem Nowak, Kacper Panek, Mikołaj Przydzielski, Jakub Rzeszowski i Kacper Szymaszek. Następnie po odebraniu w klasie od wychowawcy świadectw wszyscy udali się na odpoczynek wakacyjny, aby  nabrać sił przed nowymi wyzwaniami klasy drugiej.