Pasowanie na ucznia

23 października 2012r. my, dzieci z klasy pierwszej, zostaliśmy pasowani na uczniów. Do tej uroczystości wytrwale przygotowywaliśmy się od samego początku pobytu w szkole. Nauka tańca, wierszy i piosenek poszła nam całkiem gładko. Z wielką niecierpliwością i z bijącym sercem czekaliśmy na ten wielki dzień. Gdy nadszedł, pokazaliśmy, co potrafimy. Biorąc udział w turnieju wiedzy, umiejętności i odwagi udowodniliśmy, że możemy bez problemu wejść do wielkiej społeczności uczniów naszej szkoły.

Blasku, powagi i świetności dodali turniejowi zaproszeni goście: nasi drodzy Rodzice, Pani Dyrektor, Pani Sekretarka, Panie z przedszkola oraz nasi starsi koledzy. Nie omieszkali nas też zaszczycić swoją obecnością Królowa i Król Krainy Wiedzy i Umiejętności. Wielki to dla nas zaszczyt. Po złożeniu przysięgi i po dokonaniu przez Panią Dyrektor aktu pasowania otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy oraz słodycze i upominki, które przygotowali dla nas Rodzice i Pani Dyrektor. Po wspólnej sesji zdjęciowej nadszedł czas na słodkie "co nieco". Wszyscy w doskonałych humorach powróciliśmy do domów. Będziemy długo wspominać to miłe i ważne dla nas wydarzenie.
Uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawcą dziękują Pani Dyrektor, Rodzicom, Nauczycielom, Uczennicom klasy V i Uczniowi kl. IV oraz Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Pasowania na ucznia.