Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca zakończyliśmy  naukę w klasie drugiej. Po dziesięciu miesiącach szkolnej pracy przyszedł czas na podsumowania i refleksję. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy trzeciej i zasłużyli na nagrody  za poczynione postępy w nauce.  Na szczególne wyróżnienie zasłużyło ośmioro uczniów z naszej klasy, którzy odebrali nagrody podczas uroczystej akademii szkolnej. Byli to: Oskar,  Ewa, Magdalena, Filip, Wiktoria, Patryk, Gabriela i Milena. Nagrodę za 100% frekwencję otrzymała Magdalena, dyplom „Czytelnika roku” otrzymał Filip, a Statuetkę Złoty Promyk Wiktoria.

Wszystkim nagrodzonym uczniom bardzo gratulujemy. W tym szczególnym  dniu dzieciom towarzyszyli rodzice, którzy w ciągu całego roku szkolnego wspierali swoje pociechy w nauce i angażowali się w różne atrakcyjne działania na rzecz szkoły. Za ten trud składamy im  serdeczne podziękowania. Ostatni dzień szkoły  to również  wyczekiwany przez wszystkich czas rozpoczęcia upragnionych wakacji. Życzę wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.