Warsztaty Plastyczne

W sobotę 10 listopada rozpoczął się  cykl warsztatów malarsko- rysunkowych. Zajęcia odbyły się w Miejskiej Galerii w Dębicy pod opieką nauczyciela plastyki pani Magdaleny Gawron. Przed pracą twórczą, uczniowie obejrzeli obecną wystawę prac fotograficznych rzeszowskiego artysty – Krzysztofa Pisarka. Następnie młodzież przez kilka godzin mogła pracować przy sztalugach, malując „martwe natury”, które wcześniej sama skomponowała z dostępnych rekwizytów.

Ta forma pracy oraz szczególny klimat sprawiły, że uczniowie poczuli się jak prawdziwi artyści. Kolejne malarskie spotkanie zaplanowane jest na grudzień, chętnych uczniów serdecznie zapraszamy. Wszelkie informacje na temat warsztatów można uzyskać u pani Magdy Gawron.