Nasze sukcesy w I półroczu

Uczniowie klasy V brali udział w licznych konkursach w I semestrze, czego efektem są ich pozytywne osiągnięcia.
Milena Pasek – II miejsce w kategorii III w XIII Gminnym Konkursie na Ozdoby Choinkowe i Stroiki Świąteczne.
Piotr Trojan - III miejsce w kategorii klas IV -VI w konkursie plastycznym  pt. „Bądźmy bezpieczni na drodze” zorganizowanym przez Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy.

Gratulujemy naszym kolegom!

Milena Pasek – II miejsce w kategorii IIIw XIII Gminnym Konkursie na Ozdoby Choinkowe
i Stroiki Świąteczne.
Piotr Trojan - III miejsce w kategorii klas IV -VI w konkursie plastycznym  pt. „Bądźmy bezpieczni na drodze” zorganizowanym przez Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy.

Gratulujemy naszym kolegom!