Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to najbardziej wyczekiwane przez wszystkich  święto, w którym na każde dziecko czeka wiele atrakcji.   Dla  wspaniałych dzieci z naszej klasy był to też wyjątkowy czas pełen  niespodzianek i radości ze wspólnej zabawy. 1 czerwca wszyscy uczniowie przyszli do szkoły ubrani w kolorowe stroje, które podkreślały wesoły nastrój tego świątecznego dnia.  Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na spełnienie trzech wybranych przez siebie życzeń. Były ćwiczenia sportowe i mecz piłki nożnej, wspólne zabawy, słodki poczęstunek, malowanie kredą, oglądanie bajki i dzień bez zadania domowego.  Kiedy przyszedł czas na lekcje,  Emilka stała się na chwilę dorosła i świetnie poradziła sobie w roli nauczycielki. Ta zamian ról i próba bycia dorosłym była dla wszystkich ciekawym  doświadczeniem.  Na szczęście nasi milusińscy   wcale nie zamierzają szybko dorosnąć i wolą pozostać beztroskimi dziećmi. Takiego radosnego i szczęśliwego dzieciństwa my dorośli im serdecznie życzymy.