Dzień Dziecka

W środę 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka  uczniowie naszej klasy przyszli do szkoły bez podręczników, ale za to z poduszeczką i kocykiem. Od wczesnych godzin rannych uczestniczyliśmy w filmowym poranku i oglądaliśmy film pt. W głowie się nie mieści, w którym naszej bohaterce towarzyszyły uczucia radości, strachu, smutku, odrazy i gniewu. Zdarzenia, którym towarzyszyło wiele uczuć małej Riley oparte na mocnym fundamencie  przy wsparciu rodziny, przyjaciół i wspomnień ulubionego hokeja  kształtują jej osobowość. Podczas spektaklu nie mogło zabraknąć popcornu i waty cukrowej. Następnie rozmawialiśmy jak należy okazywać uczucia pozytywne i jak radzić sobie z uczuciami negatywnymi. W tym dniu nie mogło zabraknąć zabaw ze śpiewem, tańców i oczywiście lodów, które wszyscy uwielbiają.