Ogólnopolski konkurs fortepianowy

Nasz kolega z klasy, Michał Michoń, który uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy zajął I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Fortepianowym „ Grajmy razem”w Zamościu. Przygotowane utwory wykonał w duecie wraz ze swoja koleżanką Julią. Spośród wielu utalentowanych  młodych pianistów, którzy przybyli do Zamościa z różnych stron Polski, to oni wyróżnili się i stanęli na najwyższym podium.

Talent muzyczny Michała dostrzegło również jury, które oceniało instrumentalistów z południowo- wschodniej Polski w VI Wiosennych Spotkaniach Pianistycznych w Dębicy. Nasz kolega otrzymał w tym konkursie wyróżnienie. Za swoje osiągnięcia został nagrodzony przez Dyrektora i pedagogów PSM w Dębicy tym, że  swoje umiejętności mógł zaprezentować przed wybitnym kompozytorem Krzysztofem Pendereckim, który był gościem szkoły 10 maja 2013r. Jesteśmy dumni z Michała!