Już w drugiej klasie

Minęły dwa miesiące wakacji, beztroskiej zabawy oraz wyjazdów z rodzicami na zasłużony wypoczynek. Pora wracać do szkoły i zdobywać nowe wiadomości oraz umiejętności. Naukę w klasie drugiej rozpoczęło 22 uczniów – 12 dziewczynek i 10 chłopców. Szkoda, że odeszli od nas Gabrysia oraz Filip, którzy zmienili miejsce zamieszkania. Często ich wspominamy i marzymy o wspólnym spotkaniu, które może wkrótce nastąpi. Cieszymy się jednak, że do naszej klasy przyszła Antosia, która jest bardzo miła i pogodna. Życzymy jej wielu oddanych przyjaciół oraz mile spędzonych chwil. W pierwszym tygodniu po prezentacji kandydatów w tajnym głosowaniu został wybrany samorząd klasowy w skład, którego weszli: Amelia Koziara, Mikołaj Sowa i Dawid Cebulak. Gratulujemy zwycięzcom!