Zakończyliśmy drugi rok nauki

Nareszcie doczekaliśmy się wakacji. Jeszcze tylko kilka chwil w szkole i przed nami długi wypoczynek. Trzeba tylko odebrać  świadectwo - dokument potwierdzający, że przez cały rok dobrze wypełnialiśmy obowiązki ucznia. Wszyscy otrzymaliśmy promocję do klasy trzeciej. Potwierdzeniem tego są nagrody za solidną naukę. Otrzymali je: Karolina Borek, Kasia Dec, Bartek Gucwa, Gabryś Grzyb, Gabrysia Kmiecik, Michał Michoń, Julka Pieniążek, Eliza Piękoś, Julka Sławińska, Kuba Strózik, Igor Zima, Michał Żegleń.

W ciągu roku szkolnego organizowane były konkursy. Klasowi laureaci również otrzymali nagrody. W konkursie ortograficznym zwyciężyli: Kuba Strózik, Michał Michoń i Kasia Dec. Najlepsze wyniki w konkursie matematycznym uzyskali: Bartek Gucwa, Kuba Strózik i Michał Żegleń. W ciągu całego roku najstaranniej prowadzili zeszyty i tym samym uzyskali certyfikat nadający im tytuł „Mistrza kaligrafii”: Kasia Dec, Kuba Strózik i Michał Michoń. „Złoty Promyk”, nagroda którą przyznają koledzy z klasy, w tym roku trafił w ręce Michała Żeglenia. Po rozdaniu świadectw  przyszedł czas na pożegnania.  W trzeciej klasie nie będzie z nami Julki Nalepy, Julki Sławińskiej, Marleny Pieczonki i Michała Kubka. Na pamiątkę  wspólnie spędzonego czasu otrzymali przygotowane przez nas plansze z rysunkami i wpisami, a od rodziców książki i słodkie upominki. Życzymy im sukcesów w nowych szkołach. Kiedy wszystkie świadectwa i nagrody zostały rozdane przyszedł czas na ostatnie pamiątkowe zdjęcie i … rozpoczęliśmy wakacje!

Uczniowie klasy drugiej i wychowawca życzą Nauczycielom i Kolegom zdrowego, radosnego, bezpiecznego i słonecznego wypoczynku.