Świątecznie w klasie 1a

W dniu 22.12.2022 r. od samego rana w naszej klasie panowała świąteczna, wigilijna atmosfera. Rozbrzmiewały kolędy i trwały przygotowania do  klasowej wigilii. Uczniowie w odświętnych strojach w atmosferze radości i szczęścia podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Później, przy wspólnym stole, spożywaliśmy pyszne potrawy wigilijne. Wszyscy rozmawialiśmy o tradycjach i obyczajach bożonarodzeniowych, które kultywujemy w naszych domach. Spotkanie to zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. Klasową wigilię spędziliśmy w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Uwieńczeniem tego dnia i tej pięknej atmosfery był udział w szkolnych jasełkach, które także wprowadziły na w magię świat Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za włączenie się w pomoc i organizację wigilii klasowej. Dziękujemy za różnorakie smakołyki.