Mikołajkowy prezent!

Nasi Rodzice postanowili, że w prezencie mikołajkowym pojedziemy na wycieczkę. 6 grudnia udaliśmy się do Rzeszowa. Najpierw wzięliśmy w warsztatach tanecznych Ceilidh Dancing and Bigpipes (tańce szkockie i irlandzkie) zorganizowanych przez Europejski Program Edukacyjny "Nauka bez granic" prowadzony przez Thomasa Smitha. Thomas poprowadził zajęcia ubrany w oryginalny szkocki kilt, w którym wyglądał wyjątkowo. Tańczyliśmy do znanych melodii, bardzo szybko orientowaliśmy się o co chodzi mimo, że Tom mówił tylko po angielsku. Zabawa była świetna i wyznaczony czas minął nam bardzo szybko. Potem udaliśmy się do Parku Trampolin Grawitacja. Było bardzo dużo dzieci, mimo to bawiliśmy się świetnie. Przykro nam się zrobiło jak Eryk skręcił nogę i bardzo go bolało. Na szczęście szybka opieka Rodziców pomogła zaleczyć ból i kolega dobrze się już czuje. Na koniec zjedliśmy  posiłek w naszej ulubionej restauracji i wróciliśmy do Straszęcina.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za wspaniały prezent mikołajkowy!