Prezent dla babci i dziadka

W dniu 12 stycznia 2023r. uczniowie klasy 1a wybrały się na wycieczkę do Parkosza gdzie pod czujnym okiem opiekunów i podopiecznych „ParkoSzansa” wzięły udział w warsztatach plastycznych. Zanim jednak dzieci zabrały się do pracy miały możliwość zobaczyć sale i pomieszczenia, w których codziennie przebywają, pracują i  uczą się dorośli z niepełnosprawnością. Celem naszej wizyty w Stowarzyszeniu było wykonanie prezentów z drewnianej sklejki dla dziadków z okazji zbliżającego się święta a także kształtowanie  u dzieci pozytywnego stosunku, wrażliwości i szacunku do osób z niepełnosprawnością  intelektualną i ruchową. Dzieci podczas warsztatów wykazały się dużą kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem. Wszystkie prezenty były ciekawe i każdy miał w sobie coś wyjątkowego. Prezenty wykonane własnoręcznie – ucieszą babcię i dziadka najbardziej J.