BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 8. 02. 2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie klasy 1a już od samego rana, z wielką ekscytacją czekali na ten długo wyczekiwany moment. Klasa lekcyjna oraz sala gimnastyczna wyglądały inaczej niż na co dzień. Dzieci przybyły do szkoły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za różnych bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki,  jak przystało na prawdziwy bal. W przerwie, na uczestników zabawy, w klasie czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. To środowe popołudnie dostarczyło dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku.